» Цивільний захист » Про облік гідротехнічних споруд йшлося на нараді в РДА

Про облік гідротехнічних споруд йшлося на нараді в РДА

Автор: admin2 от 28-09-2016, 16:31
 (голосів: 0)

Про облік гідротехнічних споруд йшлося на нараді в РДАСьогодні у райдержадміністрації відбулася регіональна нарада з питань інвентаризації гідротехнічних споруд на Дрогобиччині. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, представники Дрогобицької, Бориславської та Стебницької міських рад, Модрицької сільської ради, Дрогобицького управління водгоспу, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. Роз'яснення та методичні рекомендації щодо інвентаризації та взяття на облік гідротехнічних споруд надали фахівці Львівського обласного управління водних ресурсів і департаменту з питань цивільного захисту ОДА.

Після наради представники області та райдержадміністрації провели обстеження водних об'єктів на території Модрицької сільської ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua