Сьогодні у райдержадміністрації відбулася регіональна нарада з питань інвентаризації гідротехнічних споруд на Дрогобиччині. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, представники Дрогобицької, Бориславської та Стебницької міських рад, Модрицької сільської ради, Дрогобицького управління водгоспу, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. Роз'яснення та методичні рекомендації щодо інвентаризації та взяття на облік гідротехнічних споруд надали фахівці Львівського обласного управління водних ресурсів і департаменту з питань цивільного захисту ОДА.
Після наради представники області та райдержадміністрації провели обстеження водних об'єктів на території Модрицької сільської ради.













