Відбулося чергове засідання районного Оперативного штабу для координації роботи з питань безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури, за участі представників служби безпеки, правоохоронних органів, прокуратури, Підбузької автозаправки, НГВУ “Бориславнафтогаз”, керівників Дрогобицького відділення “Укртелекому” та Дрогобицького РЕМу, відповідних підрозділів РДА. Його провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.
Мова йшла про питання оповіщення, виконання військово-транспортного обов'язку в рамках часткової мобілізації. Представник Підбузької автозаправної станцій інформувала про заходи, які здійснюються для охорони та безпеки об'єкту.













