» Інформація » Оперативний штаб провів чергову нараду

Оперативний штаб провів чергову нараду

Автор: admin1 от 13-03-2015, 15:05
 (голосів: 0)

Оперативний штаб провів чергову нарадуВідбулося чергове засідання районного Оперативного штабу для координації роботи з питань безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури, за участі представників служби безпеки, правоохоронних органів, прокуратури, Підбузької автозаправки, НГВУ “Бориславнафтогаз”, керівників Дрогобицького відділення “Укртелекому” та Дрогобицького РЕМу, відповідних підрозділів РДА. Його провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.

Мова йшла про питання оповіщення, виконання військово-транспортного обов'язку в рамках часткової мобілізації. Представник Підбузької автозаправної станцій інформувала про  заходи, які здійснюються для охорони та безпеки об'єкту.

Оперативний штаб провів чергову нараду

Оперативний штаб провів чергову нараду

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua