Відбулося чергове засідання районного Оперативного штабу для координації роботи з питань безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. На порядку денному: підсумки обстежень об'єктів на території сільських, селищних рад, питання оповіщення та можливостей відновлення проводового радіо в сільських населених пунктах, організаційні питання відновлення поста ДАІ на перехресті, яке в народі іменують “Катюша”, про виконання військово-транспортного обов'язку в рамках часткової мобілізації. Присутні на засіданні керівники автозаправних станцій, інших підприємств підвищеного ризику доповіли про наявність відеоспостереження та заходи, які здійснюються для охорони та безпеки об'єктів.Представники автозаправних станцій інформували також про виконання військово-транспортного обов'язку щодо збереження незнижуваного запасу пального на заправках.













