» Інформація » В районі створять робочу групу з питань децентралізації влади

В районі створять робочу групу з питань децентралізації влади

Автор: admin2 от 16-03-2015, 15:53
 (голосів: 1)

В районі створять робочу групу з питань децентралізації влади16 березня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів організаційне засідання з метою створення районної робочої групи з адміністративно-територіальної реформи.

Для порівняння С.Рудницький повернувся до проектів реформи 2005-го і 2009-го років та дав оцінку особливостям кожного з них відповідно до реалій Дрогобицького регіону. На нараді йшлося про принципи об'єднання територіальних громад, які пропонуються сьогодні в процесі децентралізації влади в Україні.

Перший заступник голови райдержадміністрації рекомендував керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів, представникам Асоціації сільських, селищних рад району долучатися до діяльності районної робочої групи та подавати свої пропозиції до проекту реформи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua