Основна увага на засіданні акцентувалася на забезпеченні охорони громадського порядку в населених пунктах району, особливо, у вечірній та нічний час, на період вихідних. Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький озвучив інформацію про наявність зареєстрованих громадських формувань в розрізі сільських, селищних рад. Відповідно до цього аналізу не у всіх місцевих радах такі структури створені. На засіданні поставлене завдання керівництву міськвідділу міліції спільно із сільськими, селищними головами домогтися того, щоб у всіх населених пунктах проводилися спільні патрулювання міліції та громадськості. До цих патрулів повинні долучатися не лише активні жителі села, а й керівники та працівники бюджетних закладів і установ, які в умовах режиму підвищеної готовності зобов'язані брати активну участь в охороні громадського порядку.
На засіданні також проаналізовано проблемні питання безпеки регіону.













