» Інформація » Відбулося чергове засідання районного Оперативного штабу для координації роботи з питань безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури

Відбулося чергове засідання районного Оперативного штабу для координації роботи з питань безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури

Автор: admin2 от 20-03-2015, 12:42
 (голосів: 0)

Відбулося чергове засідання районного Оперативного штабу для координації роботи з питань безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктуриОсновна увага на засіданні акцентувалася на забезпеченні охорони громадського порядку в населених пунктах району, особливо, у вечірній та нічний час, на період вихідних. Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький озвучив інформацію про наявність зареєстрованих громадських формувань в розрізі сільських, селищних рад. Відповідно до цього аналізу не у всіх місцевих радах такі структури створені. На засіданні поставлене завдання керівництву міськвідділу міліції спільно із сільськими, селищними головами домогтися того, щоб у всіх населених пунктах проводилися спільні патрулювання міліції та громадськості. До цих патрулів повинні долучатися не лише активні жителі села, а й керівники та працівники бюджетних закладів і установ, які в умовах режиму підвищеної готовності зобов'язані брати активну участь в охороні громадського порядку.

На засіданні також проаналізовано проблемні питання безпеки регіону.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua