Сьогодні, 23 березня, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації підписав розпорядження “Про тимчасове призупинення опалювального сезону 2014/15 років”, в якому зокрема говориться: відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 та у зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря:
1. Тимчасово призупинити опалювальний сезон 2014/2015 років для об’єктів соціальної сфери Дрогобицького району, крім бюджетних установ, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати, дошкільні заклади) з 24 березня 2015 року.
2. Керівникам бюджетних установ:
- забезпечити належний температурний режим в приміщеннях згідно санітарних норм;
- зафіксувати показники лічильників з витрат природного газу та теплової енергії в установах, де буде здійснене тимчасове призупинення опалювального сезону.













