» Інформація » На Дрогобиччині тимчасово призупинено опалювальний сезон

На Дрогобиччині тимчасово призупинено опалювальний сезон

Автор: admin1 от 23-03-2015, 16:00
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині тимчасово призупинено опалювальний сезонСьогодні, 23 березня, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації підписав розпорядження “Про тимчасове призупинення опалювального сезону 2014/15 років”, в якому зокрема говориться: відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 та у зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря:

1. Тимчасово призупинити опалювальний сезон 2014/2015 років для об’єктів соціальної сфери Дрогобицького району, крім бюджетних установ, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати, дошкільні заклади) з 24 березня 2015 року.

2. Керівникам бюджетних установ:

- забезпечити належний температурний режим в приміщеннях згідно санітарних норм;

- зафіксувати показники лічильників з витрат природного газу та теплової енергії в установах, де буде здійснене тимчасове призупинення опалювального сезону. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua