З ініціативи Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування /директор Оксана Тринчук/ спільно з ДВС управління юстиції /керівник Ярослава Грабар/ та фондом соціального страхування /керівник Ольга Макар/ провели весняну толоку відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та розпорядженьголови ОДА та голови РДА «Про проведення місячника з озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля». Працівники прибрали територію, що прилягає до будинку, побілили дерева, огорожу та бордюри. З метою поліпшення стану довкілля та озеленення обрізали сухі гілки дерев та кущів, упорядковано клумби та висаджені квіти.













