Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Наразі на Дрогобиччині триває місячник «За чисте довкілля», що передбачає наведення санітарного порядку та благоустрою на території населених пунктів району.
12 квітня працівники народного дому с. Старий Кропивник та Старокропивницької сільської ради на чолі з сільським головою Ігорем Ганзієм провели толоку і прибрали територію від опалого листя та сміття, висадили декоративні дерева.
Слід відзначити, що такі акції за чистоту довкілля проходять і в усіх інших населених пунктах району – скрізь: у парках, зелених зонах, на кладовищах, узбіччях доріг, біля водойм.













