Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник взяв участь у нараді у Львівській облдержадміністрації, з питань водопостачання регіону. Нараду провела заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак.
Участь у нараді взяли також секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, представники міста Трускавця. Присутнім на нараді також був народний депутат України від Дрогобиччини Богдан Матківський.
У підсумку наради Трускавець взяв на себе зобов’язання найближчими днями провести засідання виконавчого комітету, на якому розглянути питання підняття тарифів у місті до економічно обґрунтованих.
Борг Трускавця перед Дрогобичем становить 9 млн грн. Дрогобицький водоканал до 1 квітня має сплатити ПАТ «Львівобленерго» 1 млн 250 тис. грн.. До погашення зазначеної суми бракувало 400 тис. грн..













