6 липня голова райдержадміністрації Максим Лісогор у Бориславі провів чергове засідання робочої групи з питань водопостачання. У нараді взяли участь секретар Бориславської міської ради Ігор Яворський, директор КП “Дрогобицький водоканал” Роман Шагала, голова ліквідаційної комісії Бориславського водоканалу Ярослав Лопушанський. Опрацьовувалося питання постачання води в мікрорайон місцевих багатоповерхівок відповідно до пропозицій фахівців з Дрогобича та Борислава. За підсумками зустрічі голова райдержадміністрації Максим Лісогор спільно з владою м.Борислав клопотатиме перед облдержадміністрацією про сприяння у вирішенні проблеми та підтримку проекту, зокрема, в рамках програми “Чиста вода”.













