» Інформація » Робоча група на чолі з головою райдержадміністрації напрацювала пропозиції щодо водопостачання Борислава

Робоча група на чолі з головою райдержадміністрації напрацювала пропозиції щодо водопостачання Борислава

Автор: admin2 от 7-07-2015, 10:17
 (голосів: 0)

Робоча група на чолі з головою райдержадміністрації напрацювала пропозиції щодо водопостачання Борислава6 липня голова райдержадміністрації Максим Лісогор у Бориславі провів чергове засідання робочої групи з питань водопостачання. У нараді взяли участь секретар Бориславської міської ради Ігор Яворський, директор КП “Дрогобицький водоканал” Роман Шагала, голова ліквідаційної комісії Бориславського водоканалу Ярослав Лопушанський. Опрацьовувалося питання постачання води в мікрорайон місцевих багатоповерхівок відповідно до пропозицій фахівців з Дрогобича та Борислава. За підсумками зустрічі голова райдержадміністрації Максим Лісогор спільно з владою м.Борислав клопотатиме перед облдержадміністрацією про сприяння у вирішенні проблеми та підтримку проекту, зокрема, в рамках програми “Чиста вода”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua