Сьогодні, 2 квітня в Трускавці Художній музей М. Біласа зустрів понад 50 воїнів АТО, що проходять реабілітацію в Центральному клінічному військовому санаторії «Трускавецький». Директор музею Олена Білас-Березова провела українських воїнів залами старовинної вілли Гопляна, ознайомила їх зі всесвітньовідомими роботами народного художника України Михайла Біласа та виставкою живопису «Вулицями старовинного міста». У музеї бійців АТО привітали учні Школи мистецтв. Вони приготували для захисників Вітчизни невеликий концерт. А потім всі пили чай, частувалися галицькими пампушками, ділилися враженнями та споминами.













