» Інформація » Працівники райдержадміністрації вже вдруге у цьому році брали участь в акції "Майбутнє лісу в твоїх руках!"

Працівники райдержадміністрації вже вдруге у цьому році брали участь в акції "Майбутнє лісу в твоїх руках!"

Автор: admin2 от 3-04-2015, 12:37
 (голосів: 0)

Працівники райдержадміністрації вже вдруге у цьому році брали участь в акції "Майбутнє лісу в твоїх руках!"Цієї середи колектив райдержадміністрації знову став учасником благородної і почесної справи закладення нових лісових масивів.

Після проведеного лісничим Лішнянського лісництва Романом Паленичаком інструктажу з техніки безпеки під час проведення лісовідновлюваних робіт всі учасники акції активно розпочали роботу.

Цього дня керівництво та працівники райдержадміністрації разом з лісівниками висадили у Лішнянському лісництві (квартал 69, виділ 23,1) на площі 1,3 га 5400 штук сіянців дуба звичайного та ялиці білої.

 


 

Працівники райдержадміністрації вже вдруге у цьому році брали участь в акції "Майбутнє лісу в твоїх руках!"

 

Працівники райдержадміністрації вже вдруге у цьому році брали участь в акції "Майбутнє лісу в твоїх руках!"

 

Працівники райдержадміністрації вже вдруге у цьому році брали участь в акції "Майбутнє лісу в твоїх руках!"

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua