Цього разу до садіння лісових культур приєднались члени громадської ради при Дрогобицькій райдержадміністрації та учні 5-го класу школи № 16 міста Дрогобича.
Акція проходила в п’ятницю, 8 квітня, в кварталі 31 Летнянського лісництва. Члени Громадської ради спільно із учнями, вчителями та лісівниками Летнянського лісництва провели заліснення ділянки площею 1,7 га висадивши близько шести тисяч саджанців дуба звичайного та дві тисячі ялиці білої.
Лісничий Летнянського лісництва Тарас Кулинич провів учасникам акції коротку екскурсію, показавши життя та здобутки лісництва, це в першу чергу базовий лісовий розсадник, який забезпечує посадковим матеріалом весь лісгосп, родинну плантацію дуба звичайного, клонову плантації ялиці білої та модрини європейської, нову теплицю, вольєр для диких тварин, упорядковане і зарибнине озеро та багато іншого.
Перед початком посадки лісу учні поклали квіти до пам’ятника «Небесної сотні» встановленого в селі Летня.
Учасники заходу залишились дуже задоволеними результатами своєї праці та виявили бажання в майбутньому долучатися до інших лісівничих заходів.













