З 1 квітня 2015 року для населення України зростуть тарифи на комунальні послуги. Тому отримання субсидії для багатьох родин стане суттєвою підтримкою. Звісно, у людей виникає чимало запитань, особливо у тих, хто раніше ніколи не користувався цим видом державної допомоги. Сьогодні відбулася прес-конференція керівника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галини Чаплі з питань призначення субсидій за новими правилами.
Керівник управління повідомила журналістам, що порядок призначення субсидій по-новому є максимально спрощений для населення. З 1 травня 2015 року призначення субсидій здійснюватиметься тільки на підставі подання заявником лише двох документів — заяви та декларації, бланки яких мешканці найближчими днями отримають за місцем проживання.
Галина Чапля наголосила, що при призначенні субсидій з 1 травня ц.р. знято обмеження, які існували до цього часу. Зокрема, подавати документи на субсидії можуть непрацюючі особи. Право на отримання житлових субсидій мають також домогосподарства, у яких витрати на оплату житлово-комунальних послуг, виходячи із соціальної норми житла та соціальних нормативів користування послугами, перевищують розмір визначеного обов’язкового платежу. При цьому скасовуються всі обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій крім здійснення одноразової дорогої вартісної покупки (на суму понад 50 тис. гривень).
Будь-хто з мешканців може самостійно розрахувати собі орієнтовний розмір субсидій, скориставшись онлайн-калькулятором на сайті Мінсоцполітики.
Жителі району подають заповнені документи уповноваженим працівникам сільських, селищних рад, які у свою чергу передають їх в органи соцзахисту.
Керівник управління соцзахисту відповіла на запитання представників засобів масової інформації: газет “Франковий край” та “Вільне слово”, інформаційного порталу “Медіа Дрогобиччина” та кореспондента ZIK.













