8 квітня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з першочергових питань. 9 квітня завершується опалювальний сезон. Керівникам бюджетних установ доручено закріпити працівників за кожною з установ для контролю за завершенням опалювального сезону, узагальнення проблемних питань для підготовки пропозицій до програми енергозбереження. На нараді йшлося про виплату зарплати працівниками бюджетних установ, зокрема ФАПів с. Медвежа, Станеля, Воля Якубова, які залишилися у віданні місцевих рад. Фінуправлінню доручено підготувати розпорядження про зміну порядку фінансування в ФАПу в с.Воля Якубова (у зв”язку з передачею в оперативне управління ДРТМО).
Йшлося про стан розрахунків за енергоносії. Як уже повідомлялося, через подекадне надходження з держбюджету освітньої сувенції виникли проблеми щодо вчасних розрахунів за газо- та теплопостачання навчальних закладів. Відділу освіти доручено до 15 квітня врегулювати зазначене питання.













