» Інформація » Сьогодні в районі завершується опалювальний сезон

Сьогодні в районі завершується опалювальний сезон

Автор: admin2 от 9-04-2015, 09:45
 (голосів: 0)

Сьогодні в районі завершується опалювальний сезон8 квітня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з першочергових питань. 9 квітня завершується опалювальний сезон. Керівникам бюджетних установ доручено закріпити працівників за кожною з установ для контролю за завершенням опалювального сезону, узагальнення проблемних питань для підготовки пропозицій до програми енергозбереження. На нараді йшлося про виплату зарплати працівниками бюджетних установ, зокрема ФАПів с. Медвежа, Станеля, Воля Якубова, які залишилися у віданні місцевих рад. Фінуправлінню доручено підготувати розпорядження про зміну порядку фінансування в ФАПу в с.Воля Якубова (у зв”язку з передачею в оперативне управління ДРТМО).

Йшлося про стан розрахунків за енергоносії. Як уже повідомлялося, через подекадне надходження з держбюджету освітньої сувенції виникли проблеми щодо вчасних розрахунів за газо- та теплопостачання навчальних закладів. Відділу освіти доручено до 15 квітня врегулювати зазначене питання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua