![]()
Відповідне розпорядження підписав голова райдержадміністрації Володимир Шутко. У зв’язку із зниженням середньодобової температури повітря опалювальний сезон відновлено для бюджетних установ Дрогобицького району, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати), та дошкільних закладів - з 14 квітня 2017 року, для загальноосвітніх навчальних закладів - з 19 квітня 2017 року.













