» Інформація » У Дрогобицькому районі відновлено опалювальний сезон для навчальних і лікувальних закладів та установ

У Дрогобицькому районі відновлено опалювальний сезон для навчальних і лікувальних закладів та установ

Автор: admin2 от 19-04-2017, 17:09
 (голосів: 0)

У Дрогобицькому районі відновлено опалювальний сезон для навчальних і лікувальних закладів та установ
Відповідне розпорядження підписав голова райдержадміністрації Володимир Шутко. У зв’язку із зниженням середньодобової температури повітря опалювальний сезон відновлено для бюджетних установ Дрогобицького району, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати), та дошкільних закладів - з 14 квітня 2017 року, для загальноосвітніх навчальних закладів - з 19 квітня 2017 року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua