15 квітня в райдержадміністрації відбулася нарада з організаційних питань призову на строкову військову службу та чергової хвилі мобілізації. У нараді взяли участь голови та секретарі сільських, селищних рад, а також працівники, відповідальні за ведення військового обліку.
Перший заступник голови РДА Степан Рудницький наголосив, що завдання щодо проведення призову та чергової хвилі мобілізації покладені на органи місцевого самоврядування відповідно до чинного законодоавства. Особливої ваги ця діяльність набирає в період підвищеної готовності, коли на східних теренах України триває боротьба з агресором. С.Рудницький зазаначив, що не всі сільські, селищні голови з однаковою відповідальністю поставилися до цієї роботи, яка стоїть в одному ряду з питанням безпеки країни. Не всі сільські, селищні ради налагодили військовий облік, систему оповіщення осіб, які підлягають призову чи мобілізації. Ці слова підтвердив і військовий комісар Віктор Попов, який висловив зауваження до Грушівської, Новокропивницької, Доброгостівської, Опаківської, Урізької сільських рад. Він також зауважив, що з особами призовного віку необхідно проводити роз'яснювальну роботу на місцях. Вони повинні знати, що військовослужбовці строкової служби не скеровуються в зону АТО, а проходять службу у місцях дислокації військових частин.
Степан Рудницький попередив сільських, селищних голів про їхню персональну відповідальність, як посадових осіб органів місцевого самоврядування. "Якщо деякі очільники громад будуть і надалі недобросовісно ставитися до питань мобілізації та призову, їхню діяльність розгляне Антитерористичний центр,"- пообіцяв перший заступник голови райдержадміністрації.













