» Інформація » Володимир Шутко подякував військовому комісару за організацію призову до ЗСУ

Володимир Шутко подякував військовому комісару за організацію призову до ЗСУ

Автор: admin2 от 28-11-2016, 11:00
 (голосів: 0)

Володимир Шутко подякував військовому комісару за організацію призову до ЗСУСьогодні у голови райдержадміністрації Володимира Шутка відбулася робоча зустріч за підсумками чергового призову на строкову військову службу. В зустрічі взяв участь Дрогобицько-Бориславський військовий комісар Віктор Попов. Голова райдержадміністрації подякував воєнкому та всьому особовому складу військкомату за належно проведену відповідальну роботу з організації призову до ЗСУ (110% на загальнообласному рівні). Віктор Попов у свою чергу зазначив, що такий результат був би неможливим без підтримки райдержадміністрації та особистої допомоги голови РДА. Водночас військовий комісар повідомив, що майже всі сільські, селищні голови самоусунулися від виконання завдань, покладених на них державою щодо організації призову. Як виняток, він назвав лише результативну роботу Попелівського, Старокропивницького, Летнянського та Вороблевицького сільських голів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua