30 березня у спортивному залі Обласної ДЮСШ відбулися змагання з бадмінтону за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Тараса Шевченка в Україні, під керівництвом управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та федерація бадмінтону Львівщини.
Метою змагань є популяризація бадмінтону, пропаганда здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів, організації дозвілля шанувальників бадмінтону.
Матчі проходили в цікавій та безкомпромісній боротьбі. Команда Дрогобицького району зайняла призове третє місце та була нагороджена грамотами та медалями.













