» Фізкультура і спорт » Бадмінтоністи Дрогобиччини стали призерами обласних змагань

Бадмінтоністи Дрогобиччини стали призерами обласних змагань

Автор: admin1 от 31-03-2014, 10:50
 (голосів: 0)

Бадмінтоністи Дрогобиччини стали призерами обласних змагань30 березня у спортивному залі Обласної ДЮСШ відбулися змагання з бадмінтону за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Тараса Шевченка в Україні, під керівництвом управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та федерація бадмінтону Львівщини.

Метою змагань є популяризація бадмінтону, пропаганда здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів, організації дозвілля шанувальників бадмінтону.

Матчі проходили в цікавій та безкомпромісній боротьбі. Команда Дрогобицького району зайняла призове третє місце та була нагороджена грамотами та медалями.

 

Бадмінтоністи Дрогобиччини стали призерами обласних змагань 
Бадмінтоністи Дрогобиччини стали призерами обласних змагань
Бадмінтоністи Дрогобиччини стали призерами обласних змагань
Бадмінтоністи Дрогобиччини стали призерами обласних змагань
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua