В Дрогобицькій райдержадміністрації 28 квітня відбулося засідання комісії з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у Дрогобицькому районі, в якій взяли участь перший заступник голови РДА Степан Рудницький, заступник голови районної державної адміністрації Іван Мізерник, заступник голови районної ради Роман Урбан, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Любов Кішко, керівники фінансового управління, відділу економіки, відділу освіти, сектору містобудування та архітектури, відділу культури та туризму, юридичного сектору, заступник голови асоціації сільських та селищних голів Володимир Ханас, головний лікар ДРТМО Валерій Паламарчук, депутат районної ради Михайло Чапля, представники Управління Державного казначейства та Дрогобицької ОДПІ.
На засіданні розглядалась та обговорювалась методика з питань збору та підготовки відповідних пропозицій щодо формування спроможних територіальних громад та їх територій, відповідно до концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Також було заслухано пропозиції освітян, медиків, податківців, бралася до уваги фінансова спроможність сільських громад та розглядались можливі варіанти, які пропонувались в 2005 році. Наразі, на першому засіданні комісії було прийняте рішення ще раз проаналізувати варіанти формування територіальних громад на основі методики, прийнятої Урядом своє Постановою 8 квітня цього року.













