В сесійній залі Дрогобицької районної ради сьогодні, 28 квітня, відбувся навчальний семінар на тему: «Реформування системи міжбюджетних відносин в контексті децентралізації влади», в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, заступник голови Дрогобицької РДА Іван Мізерник, начальник організаційного відділу районної ради Микола Андріїв, головний спеціаліст з питань комп’ютерно-інформаційного забезпечення районної ради Юрій Жук, голови сільських та селищних рад району.
Представники Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України кандидат економічних наук, викладач кафедри економічної політики та економіки праці Олена Заброцька та провідний фахівець відділу підвищення кваліфікації Анастасія Скворцова проінформували присутніх про етапи проведення децентралізації та підтримку регіонального розвитку, методику формування спроможних територіальних громад, загальну систему міжбюджетних відносин в Україні. На семінарі також виступили заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Роман Настьошин та начальник сектору комунікації Дрогобицької ОДПІ Галина Садлівська.
Зацікавленість учасників семінару проявилася в тому, що в ході обговорення прозвучало багато запитань, що стосувались структури бюджетної системи та територіальної організації влади в умовах виконання розробленої концепції реформування місцевого самоврядування.













