Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
На початку керівник сектору роботи взаємодії з правоохоронними органами Валерій Овчаренко інформував керівників зі змінами в антикорупційному законодавстві.
Серед інших питань на нараді йшлося про налагодження взаємодії між відповідними структурними підрозділами райдержадміністрації та міст обласного значення Дрогобиччини із основних питань розвитку регіону.
Проаналізовано основні фінансово-економічні показники району за квітень та поставлене завдання керівникам відділу економіки та фінансового управління щодо більш ефективної роботи з органами місцевого самоврядування, підприємствами та приватними підприємцями у плані наповнення бюджетів, легалізації заробітних плат, створення нових робочих місць.
Обговорювалося питання організації роботи районного Центру надання адміністративних послуг відповідно до збільшення переліку послуг, які повинні надаватися через ЦНАП.
Управління праці та соціального захисту населення отримало завдання зібрати та систематизувати інформацію про потреби та проблемні питання осіб, які демобілізуються та повертаються додому із зони бойових дій.
Сектору архітектури та містобудування доручено повернутися до теми пайової участі забудовників у створенні та розвитку інфраструктури населених пунктів, оскільки місцеві ради, на думку Степана Рудницького, не дуже активно та наполегливо працюють у цьому напрямку.













