» Інформація » Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності пошуку резервів для наповнення бюджету

Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності пошуку резервів для наповнення бюджету

Автор: admin2 от 14-03-2016, 14:42
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності пошуку резервів для наповнення бюджетуПід час оперативної наради, яку сьогодні провів голова райдержадміністрації Максим Лісогор, серед інших поточних питань життєдіяльності району йшлося про першочергові завдання фінансово-економічного плану.

Керівник відділу економіки, промисловості, торгівлі та інвестицій Ярослава Ковтик доповіла про формування цільових бюджетних програм, які структурні підрозділи готують для розгляду та затвердження на черговій сесії районної ради. Це — програми з питань соціально-економічного розвитку, в галузі культури, агропромислового розвитку, з питань захисту прав дітей тощо.

Про стан наповнення бюджету інформував керівник фінансового управління Віталій Перхун, який повідомив, що спостерігається певне перевиконання бюджету, що дозволяє у нормальному режимі фінансувати заплановані видатки.

Голова райдержадміністрації доручив фінансовому управлінню разом з фіскальними органами, місцевими радами провести звірку стану надходжень до місцевих бюджетів та наявних ресурсів (йдеться про сплату акцизу, земельного, екологічного податків, податку за користування надрами. Що стосується міжбюджетних трансфертів, Максим Лісогор доручив підготувати чіткі обґрунтовані розрахунки для вироблення зрозумілої і прозорої позиції.

Йшлося також про роботу відділів гуманітарного напрямку. Голова РДА зосередив увагу на необхідності активізації культурно-просвітницької роботи в сільських Народних домах. Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко висловив зауваження до організації роботи відділу освіти.

Максим Лісогор звернув увагу керівників на необхідність проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо переваг служби в армії на контрактній основі, заначивши, що на даний час суттєво збільшилося грошове забезпечення контрактників та їхні соціальні гарантії.

Обговорювалося також питання роботи Центру надання адміністративних послуг. Очільник району дав задання керівнику центру Оксані Білій надати йому детальну довідку з конкретними пропозиціями щодо вирішення проблем, які виникають у зв'язку зі збільшенням переліку послуг, які надаються через ЦНАП.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua