» Інформація » На Дрогобиччині продовжуються трансляції фільму "Аеропорт"

На Дрогобиччині продовжуються трансляції фільму "Аеропорт"

Автор: admin2 от 2-06-2015, 13:00

На Дрогобиччині продовжуються трансляції фільму "Аеропорт"Сьогодні у районному Народному домі відбулася безкоштовна трансляція фільму “Аеропорт”. Серед глядачів були працівники Народних домів населених пунктів району, бібліотекарі Центральної районної бібліотеки дитячої районної бібліотеки та сільських селищних бібліотек, працівники райдержадміністрації, усі бажаючі.

Перед початком перегляду коротку патріотичну літературно-мистецьку програму підготував колектив районного Народного дому. Народний самодіяльний вокальний ансамбль “Журавка” виконав пісні, присвячені Україні та її захисникам, директор РНД, переможець обласних конкурсів читців Іван Сех прочитав зворушливу поезію про маму, син якої загинув смертю героя у боях на сході України.

Ці твори, а також документальний фільм про героїзм захисників Донецького аеропорту — легендарних “кіборгів” нікого з глядачів не залишили байдужим.

На Дрогобиччині продовжуються трансляції фільму "Аеропорт"