» Культура » У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

Автор: admin2 от 9-03-2017, 17:24
 (голосів: 0)

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”З доповіддю “Слово про Шевченка” виступив кандидат історичних наук Богдан Лазорак. Традиційно його виступ був цікавим та переплітався фактами з історії нашого краю. Йшлося про вплив Шевченкового слова на громадське та творче життя на Дрогобиччині. На завершення Богдан Лазорак поставив слушне запитання: ”Чи достатньо Тарас Шевченко присутній в Українському молодіжному середовищі?, - і додав, - щоб так було, ми мусимо шукати різних шляхів та ідей, у тому числі, використовуючі сучасні педагогічні, культурні, інформаційні технології та засоби комунікації.”

Твори про Шевченка та на його слова виконали хорові капели “Каменяр” та “Лілея”, жіночий вокальний ансамбль та колектив художнього слова районного народного дому, тріо бандуристок та ансамбль “Марічка” Доброгостівської музичної школи, вокаліст Степан Химин з Підбужа, жіночий ансамбль “Вишиванка” зі Старого Села. Барвисту хореографічну композицію про калину виконав дитячий хореографічний ансамбль “Веселка” з Нагуєвич”.

Завершилася святочна академія з нагоди 203-х роковин народження Тараса Шевченка спільним виконання його невмирущого “Заповіту”.

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

У районному народному домі відбулася урочиста академія “Борітеся — поборете!”

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua