Понад 15 тис. грн. та 100 доларів США було зібрано 1 червня у Дрогобичі під час благодійної акції на підтримку пораненої у зоні АТО Ірини Іванюш - медсестри «Лютик», яка була важко поранена в зоні АТО.
Ініціатор акції – Автомайдан Дрогобича. Участь взяли волонтери з Дрогобича, Борислава, Трускавця та ін.. Смачним кулішем, юшкою, пиріжками і тістечками частували всіх охочих. Тут же демонструвалися «трофеї», привезені із зони АТО. Поруч під керівництвом іконописця Лева Скопа діти малювали листівки для воїнів. Відбувся концерт.
Як повідомили ЗМІ, дівчина-доброволець з Дрогобича, яку вся країна знає як "Лютик", прийшла до тями. Вона втратила обидві ноги в зоні АТО, а напередодні вийшла з коми, у якій пробула цілий тиждень. 25-річна Ірина Іванюш поїхала на Схід волонтеркою, а потім пішла добровольцем у збройні сили. Їй завжди вдавалося минати кулі, але того злощасного дня дівчина натрапила на розтяжку. Героїчну дівчину рятують в лікарні Мечникова у Дніпропетровську. Попереду на Ірину чекає ще кілька операцій і непростий процес реабілітації. У родині двоє інвалідів – мама й дідусь. Гроші ж на лікування, реабілітацію й протези потрібні чималі.













