» Інформація » Міністр оборони України нагородив санінструктора Ірину Іванюш орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Автор: admin2 от 16-09-2015, 17:17

Міністр оборони України нагородив санінструктора Ірину Іванюш орденом «За мужність» ІІІ ступеняЗа особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак нагородив Ірину Іванюш орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Глава оборонного відомства пообіцяв дівчині допомогти у вирішенні питання щодо отримання статусу учасника бойових дій.

Ірина Іванюш відома бійцям АТО за позивним «Лютик». Вона добровільно пішла в армію санінструктором. Під час виконання завдань в зоні АТО, випадково натрапивши на розтяжку, дівчина втратила обидві ноги і отримала тяжке поранення ока. Наразі вона проходить лікування та реабілітацію у Головному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь».

— Якщо у вас буде бажання надалі проходити військову службу, готовий запропонувати вам відповідну посаду. На ній не буде великого фізичного навантаження, але водночас ви зможете передавати набутий досвід. Завдяки таким, як ви, сьогодні ми зупинили ворога на сході, — зазначив Міністр оборони України.

Генерал-полковник Степан Полторак подякував матері Ірини Іванюш за виховання справжньої патріотки України.

З офіційного сайту Міністерства оборони України