Сьогодні, 4 червня голова райдержадміністрації Максим Лісогор взяв участь у другому пленарному засіданні чергової XLI сесії Дрогобицької районної ради. Засідання провів голова районної ради Михайло Сікора.
Сесія розглянула питання порядку денного: про хід виконання екологічної Програми Дрогобицького району на 2014-2015 роки; про хід виконання Програми охорони, захисту та відтворення лісів на території Дрогобицького району на 2011-2015 роки; про затвердження районної Комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю на 2015-2018 роки; про роботу Центру надання адміністративних послуг Дрогобицької райдержадміністрації; про проведення державної реєстрації зміни назви Залокотської ЗСШ І-ІІ ст. у навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. - дошкільний навчальний заклад”; про передачу об'єктів незавершеного будівництва, замовником яких є комунальне підприємство “Управління капітального будівництва Дрогобицької районної ради”. Останнє питання стосувалося довгобуду Летнянської школи. Депутати прийняли рішення провести передачу тільки після проведення фінансовою інспекцією ревізії об'єкта.
Перед депутатами виступив Василь Мельник — представник програми «Еко-Верде», який звернувся з пропозицією будівництва на Дрогобиччині сміттєпереробного заводу.
Голова ГО “Допомога учасникам АТО та їхнім сім’ям”, депутат районної ради Микола Кобільник звернувся до своїх колег та сільських, селищних голів щодо надання всебічної підтримки учасникам АТО та їхнім сім'ям у наданні земельних ділянок.













