Вчора, 24 квітня голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич взяв участь у пленарному засіданні сесії районної ради.
Розглядалися питання: про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та про внесення змін до бюджету, про стан автопасажирських перевезень на території Дрогобицького району, про виконання Комплексної програми енергозбереження в бюджетних установах Дрогобицького району на 2015-2018 роки та затвердження відповідної програми на наступні роки, про хід виконання екологічної Програми Дрогобицького району на 2018-2019 роки та програми охорони, захисту та відтворення лісів на території Дрогобицького району на 2016-2020 роки тощо.
Питання про надання дозволу на списання основних транспортних засобів з балансу відділу освіти та про оптимізацію закладів освіти Дрогобицького району не були підтримані депутатами.













