» Інформація » Відбулася чергова сесія районної ради

Відбулася чергова сесія районної ради

Автор: admin2 от 25-04-2019, 09:17
 (голосів: 0)

Відбулася чергова сесія районної радиВчора, 24 квітня голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич взяв участь у пленарному засіданні сесії районної ради.

Розглядалися питання: про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та про внесення змін до бюджету, про стан автопасажирських перевезень на території Дрогобицького району, про виконання Комплексної програми енергозбереження в бюджетних установах Дрогобицького району на 2015-2018 роки та затвердження відповідної програми на наступні роки, про хід виконання екологічної Програми Дрогобицького району на 2018-2019 роки та програми охорони, захисту та відтворення лісів на території Дрогобицького району на 2016-2020 роки тощо.

Питання про надання дозволу на списання основних транспортних засобів з балансу відділу освіти та про оптимізацію закладів освіти Дрогобицького району не були підтримані депутатами.

Відбулася чергова сесія районної ради
Відбулася чергова сесія районної ради
Відбулася чергова сесія районної ради
Відбулася чергова сесія районної ради

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua