Від березня 2015 року мешканці області мають можливість отримати допомогу від екстрених, комунальних служб, а також органів влади за єдиним телефонним номером «112».
Головна мета створення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112» – забезпечити дотримання конституційних прав громадян на особисту безпеку, охорону здоров’я та майна, надати державні послуги європейського рівня, забезпечити єдиний номер виклику «112» для всіх екстрених ситуацій, безкоштовне з’єднання з кожної точки держави з будь-якого доступного телефону, високу швидкість з’єднання з оператором Системи «112», оперативне отримання кваліфікованої допомоги, можливість спілкування іноземними мовами.
Під час відкриття “гарячої лінії” голова облдержадміністрації Олег Синютка наголосив: "Служба екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112» створена, щоб допомогти людям, адже виконання кожного звернення буде жорстко контролюватись. Для нас найважливіше – це зворотна реакція жителів області. Тому ми хочемо змусити всі регіональні служби працювати на результат. Кожен дзвінок та звернення буде знято з контролю лише після підтвердження тієї людини, що звернулась по допомогу".
У Дрогобицькій райдержадміністрації звернення, які надходять від екстреної служби “112” на спеціально визначений комп'ютер, що працює у цілодобовому режимі, опрацьовують відділ з питань надзвичайних ситуацій та спеціаліст із звернень громадян. Відповідальні за роботу лінії “112” скеровують звернення підрозділам відповідно до компетенції.
Від початку роботи лінії в районі опрацьовано 62 звернення.













