За підсумками вчорашньої наради в ЛОДА, де розглядалися питання мобілізації та призову на строкову військову службу, сьогодні голова райдержадміністрації Максим Лісогор, який відбув до Києва на навчання, доручив першому заступнику Дрогобицької РДА Степану Рудницькому провести нараду щодо координації дій та взаємодії Дрогобицько-Бориславського військового комісаріату з правоохоронними органами щодо розшуку осіб, які ухиляються від мобілізації.
На нараді військовий комісар Віктор Попов повідомив, що найбільш ефективна така співпраця налагоджена з Дрогобицьким МВ ГУМВСУ у Львівській області, недопрацювання є з відділами внутрішніх справ Борислава та Трускавця. Також Віктор Попов інформував, що завтра у військовому комісаріаті відбудеться зустріч із секретарями сільських рад та особами, відповідальних за військовий облік, на якій їм будуть доведені деякі нові законодавчі акти щодо проведення мобілізації. Нагадаємо, що п’ята хвиля мобілізації завершується 18 червня.













