» Інформація » Питання мобілізації обговорювали сьогодні в Дрогобицькій РДА

Питання мобілізації обговорювали сьогодні в Дрогобицькій РДА

Автор: admin1 от 11-06-2015, 15:08
 (голосів: 0)

Питання мобілізації обговорювали сьогодні в Дрогобицькій РДАЗа підсумками вчорашньої наради в ЛОДА, де розглядалися питання мобілізації та призову на строкову військову службу, сьогодні  голова райдержадміністрації Максим Лісогор, який відбув до Києва на навчання, доручив першому заступнику Дрогобицької РДА Степану Рудницькому провести нараду щодо координації дій та взаємодії Дрогобицько-Бориславського військового комісаріату з правоохоронними органами  щодо розшуку осіб, які ухиляються від мобілізації.

На нараді військовий комісар Віктор Попов повідомив, що найбільш ефективна така співпраця налагоджена з Дрогобицьким МВ ГУМВСУ у Львівській області, недопрацювання є з відділами внутрішніх справ Борислава та Трускавця. Також Віктор Попов інформував, що завтра у військовому комісаріаті відбудеться зустріч із секретарями сільських рад та особами, відповідальних за військовий облік, на якій їм будуть доведені деякі нові законодавчі акти щодо проведення мобілізації. Нагадаємо, що п’ята хвиля мобілізації завершується 18 червня.

 

Питання мобілізації обговорювали сьогодні в Дрогобицькій РДА

 

 

Питання мобілізації обговорювали сьогодні в Дрогобицькій РДА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua