» Інформація » Голова райдержадміністрації знайомиться з потребами громад на місцях

Голова райдержадміністрації знайомиться з потребами громад на місцях

Автор: admin2 от 18-06-2015, 18:07

Голова райдержадміністрації знайомиться з потребами громад на місцяхУ своїй роботі новопризначений голова райдержадміністрації віддає перевагу живому спілкуванню з людьми. Тому практично щодня Максим Лісогор намагається бувати в селах району.

Нещодавно спільно із заступником голови РДА Іваном Мізерником очільник району оглянув найбільш проблемну ділянку дороги Дрогобич-Довголука в районі Доброгостова і Уличного. Максим Лісогор ознайомився з ходом ремонтних робіт, які проводить «Механіка К», поспілкувався з мешканцями, які вже давно потерпають від поганого стану дороги.

Цього ж дня голова РДА оглянув Доброгостівський дитсадок та школу в с.Уличне. Спілкування з працівниками стосувалося проблем, які найбільше їх турбують.