» Інформація » Максим Лісогор ознайомився з ходом ремонтних робіт на дорозі Дрогобич - Довголука

Автор: admin1 от 2-07-2015, 14:30

Максим Лісогор ознайомився з ходом ремонтних робіт на дорозі Дрогобич - ДовголукаГолова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор здійснив робочу поїздку в село Доброгостів, де провів особистий моніторинг стану ремонту дороги Дрогобич - Довголука, який згідно тендеру проведеного Службою автомобільних доріг України у Львівській області виконує ПП «Механіка К». Разом з керівником цього підприємства голова РДА оглянув ділянку дороги від Стебника до Доброгостова та висловив сподівання, що освоєння виділених коштів та виконання запланованих робіт буде згідно із затвердженим графіком.

На даний момент проведено такі роботи:

- холодне фрезерування асфальтобетонного покриття із застосуванням фрези при глибині фрезерування 4 см. - 4550 м2 /роботи завершені/.

- влаштування вирівнювального шару із асфальтобетонної суміші автогрейдером - 192 т із 732 т запланованих.

- влаштування верхнього шару покриття товщиною 5 см із гарячої асфальтобетонної суміші асфальтоукладником - 7328 м2 із 14300 м2 запланованих.

- планування узбіч автогрейдером - 0,8 км із 4,0 км запланованих.

Ремонт дороги перебуває на особистому контролі голови райдержадміністрації.