27 червня в день свята новомучеників УГКЦ, в с. Рихтичі на території реабілітаційного центру «Назарет» відбулось освячення новозбудованого дерев’яного храму на честь блаженного священномученика Омеляна (Ковча). Чин освячення і першу Святу Літургію відслужив владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький. Участь у святковій події взяли духовенство, вірні, гості з Польщі.
Від влади в урочистостях взяли участь заступник голови облдержадміністрації Юрій Підлісний, голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик.













