» Інформація » На території "Назарету" освятили новозбудований храм

На території "Назарету" освятили новозбудований храм

Автор: admin2 от 30-06-2015, 09:19
 (голосів: 0)

На території "Назарету" освятили новозбудований храм27 червня в день свята новомучеників УГКЦ, в с. Рихтичі на території реабілітаційного центру «Назарет» відбулось освячення новозбудованого дерев’яного храму на честь блаженного священномученика Омеляна (Ковча). Чин освячення і першу Святу Літургію відслужив владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький. Участь у святковій події взяли духовенство, вірні, гості з Польщі.

Від влади в урочистостях взяли участь заступник голови облдержадміністрації Юрій Підлісний, голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua