Святкування відбулося в духовному центрі блаженного Омеляна Ковча. Урочистості розпочалися із вступного слова директора «Карітасу» о. Ігоря Козанкевича, молитви та освячення іконостасу, створеного польськими малярами. Святкове Богослужіння очолив єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ владика Богдан (Манишин). Йому співслужили священики дрогобицьких храмів.
Подяку від голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки колективу БФ “Карітас”вручила керівник апарату ЛОДА Маріанна Вільшинська.
У святкуваннях взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний.
У виступах і привітаннях було відзначено соціальне служіння «Карітасу» вразливим категоріям населення. Зокрема, представник тимчасово переміщених осіб з Криму розповів про велику роль, яку відіграв колектив «Карітасу» у житті переселенців, допоміг кримським татарам глибше пізнати українську культуру, а також ознайомити дрогобичан з кримсько-татарською культурою і знайти з ними порозуміння.
Прибулі на святкування гості з різних регіонів України ознайомились з роботою реабілітаційного центру «Назарет», спільнотою «Наша Хата», побажали колективу нових успіхів у служінні потребуючим.
Найактивніших працівників «Карітасу», а також тих, хто найбільше йому допомагає у здійсненні соціальної місії для добра людей єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії владика Ярослав (Приріз) нагородив грамотами.













