» Інформація » Упродовж тижня дорожники залатали понад 5,6 тисячі квадратних метрів ям

Упродовж тижня дорожники залатали понад 5,6 тисячі квадратних метрів ям

Автор: admin2 от 1-07-2015, 14:33
 (голосів: 0)

Упродовж тижня дорожники залатали понад 5,6 тисячі квадратних метрів ямПонад 5,6 тисячі квадратних метрів ям усунули упродовж минулого тижня на дорогах Львівської області. Для цього підрядні організації із 22 до 29 червня використали 564,3 тон гарячої асфальтобетонної суміші.

Роботи виконували як традиційними методами, так і зі застосуванням мадпадчерів (струменево-ін’єкційний метод) для ліквідації аварійної ямковості. Щоденно до виконання робіт у цей період загалом залучали 10-12 дорожніх бригад і 50-55 лінійних працівників.

Окрім того, тривають роботи зі заливання швів та тріщин дорожнього покриття для запобігання утворенню ям та руйнування доріг у майбутньому.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua