1 липня в районному народному домі відбулася нарада-семінар працівників культури району. На нараді розглядались питання діяльності закладів культури в літній період. Так, зокрема, керівник відділу культури і туризму Осип Марущак у своєму виступі перед працівниками культури наголосив на підготовці та проведенні важливих свят, що будуть проводитись в липні-серпні: про відзначення головного свята держави – дня Незалежності України та традиційного літературно-мистецького свята «Я син народа, що вгору йде!», присвяченого 159-м роковинам народження Івана Франка, а також ознайомив працівників культури із масовими заходами, що проводились в районі у червні.













