» Інформація » В районній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди прийняття Декларації про державний суверенітет України

Автор: admin1 от 16-07-2015, 14:52

В районній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди прийняття Декларації про державний суверенітет України16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Прийняття цього акту стало першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель. Сьогодні з цієї нагоди в центральній районній бібліотеці відбулися урочистості, на яких змістовний реферат про події, що відбулися 25 років тому та подальші віхи становлення української державності, а саме проголошення Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року та Всеукраїнський референдум про незалежність України 1 грудня виголосила бібліотекар Наталя Ничик.

В районній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди прийняття Декларації про державний суверенітет УкраїниВід імені голови Дрогобицької райдержадміністрації Максима Лісогора з цією ювілейною датою присутніх привітав заступник голови РДА Іван Мізерник. Він наголосив, що прийняття Декларації про державний суверенітет України стало першим кроком до незалежності нашої держави. У 1991 році український народ виборов Незалежність напрочуд мирно і безкровно. Ця визначна дата навічно увійшла в нашу історію золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи. Та сьогодні цю сторінку полито кров’ю наших братів, синів і батьків. У ХХІ столітті ми змушені ціною життів найкращих наших представників підтверджувати і захищати своє право на свободу і незалежність, за які боролися понад 500 років. Мрію наших предків – бути господарями на своїй землі знову намагається зруйнувати зовнішня загроза. Тому українське суспільство повинно згуртуватись навколо національної ідеї та об'єднати свої зусилля заради перемоги над агресором.