» Список статей за 16.07.2015
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 16-07-2015, 14:52

В районній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди прийняття Декларації про державний суверенітет України16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Прийняття цього акту стало першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель. Сьогодні з цієї нагоди в центральній районній бібліотеці відбулися урочистості...

Від імені голови Дрогобицької райдержадміністрації Максима Лісогора з цією ювілейною датою присутніх привітав заступник голови РДА Іван Мізерник. Він наголосив, що прийняття Декларації про державний суверенітет України стало першим кроком до незалежності нашої держави.