Сьогодні, 21 липня, голова райдержадміністрації Максим Лісогор взяв участь у пленарному засіданні XLII позачергової сесії Дрогобицької районної ради.
Депутати розглянули питання: про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік; про передачу міжбюджетних трансфертів іншим адміністративно-територіальним одиницям за надання медичної допомоги громадянам Дрогобицького району на 2016 рік; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 26,0 га, запланованої для передачі в оренду ТзОВ “Дрогобицьке племпідприємство” для спорудження заводу з виготовлення щепи та розроблення біодизельної установки на території Рихтицької сільської ради тощо. В різному депутати ставили питання, які стосувалися проблем у сфері пасажирських перевезень, ремонту доріг, кадрової політики в райдержадміністрації. Максим Лісогор відповів на запитання присутніх та запросив народних обранців брати більш активну спільну участь у вирішенні проблемних питань району.













