» Інформація » Голова райдержадміністрації взяв участь у роботі Президії районної ради

Голова райдержадміністрації взяв участь у роботі Президії районної ради

Автор: admin2 от 28-12-2015, 17:05
 (голосів: 1)

Голова райдержадміністрації взяв участь у роботі Президії районної радиСьогодні, 28 грудня голова райдержадміністрації Максим Лісогор взяв участь у роботі Президії районної ради, засідання якої провів голова райради Михайло Сікора. На засіданні Президії обговорено та визначено перелік питань для розгляду на черговій сесії районної ради та погоджено дату її проведення – 29 грудня 2015 року. Основне питання - розгляд та затвердження проекту бюджету Дрогобицького району на 2016 рік. Проект бюджету попередньо обговорювався постійними депутатськими комісіями районної ради, а також був погоджений Колегією райдержадміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua