» Інформація » Голова Львівської ОДА вимагає результатів щодо припинення незаконного вирубування лісів

Голова Львівської ОДА вимагає результатів щодо припинення незаконного вирубування лісів

Автор: admin2 от 23-07-2015, 17:45
 (голосів: 0)

Голова Львівської ОДА вимагає результатів щодо припинення незаконного вирубування лісівМайже 4,5 тисячі випадків незаконного вирубування лісу зафіксували 2014 року у Львівській області. Упродовж першого півріччя 2015 року в області незаконно вирубали 1,5 тисячі кубометрів деревини. За протиправні діяння до відповідальності притягнули 156 посадових осіб.

Такі цифри озвучили під час засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації у четвер, 23 липня.

Зважаючи на це, голова Львівської ОДА Олег Синютка вимагає від начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки вжити рішучі дії щодо незаконного вирубування лісів.

"Поставтеся до цього серйозно, щоб у мене не виникало питань у вашій компетенції", - сказав очільник Львівщини.

Нагадаємо, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства запровадило політику відкритості для громадськості та викладає на сайтах інформацію про місце проведення вирубувань. Ідеться про державні підприємства, яким видано лісорубні квитки, та території місцевих рад Львівської області, де вирубуватимуть дерева.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua