В зустрічі взяли участь керівники та представники Дрогобицького держлісгоспу, Самбірського лісництва, Галсільлісу та заповідника “Сколівські Бескиди”. Йшлося про господарську діяльність підприємств, лісовідновлюючі заходи тощо. Особлива увага була звернута на лісопереробну галузь. Голова райдержадміністрації Максим Лісогор зупинився на діяльності пилорам і ліспопереробних підприємств та необхідності виходу з тіні цехів, які досі працюють нелегально. Він зазначив, що це питання гостро обоговорювалося на Колегії облдержадміністрації.
Очільник району також поставив перед лісівниками завдання більш активно долучатися до вирішення проблемних питань району, зокрема, до ремонту доріг та мостів.













