» Інформація » Голова райдержадміністрації зустрівся з керівниками лісогосподарських підприємств району

Голова райдержадміністрації зустрівся з керівниками лісогосподарських підприємств району

Автор: admin2 от 29-07-2015, 15:09
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації зустрівся з керівниками лісогосподарських підприємств районуВ зустрічі взяли участь керівники та представники Дрогобицького держлісгоспу, Самбірського лісництва, Галсільлісу та заповідника “Сколівські Бескиди”. Йшлося про господарську діяльність підприємств, лісовідновлюючі заходи тощо. Особлива увага була звернута на лісопереробну галузь. Голова райдержадміністрації Максим Лісогор зупинився на діяльності пилорам і ліспопереробних підприємств та необхідності виходу з тіні цехів, які досі працюють нелегально. Він зазначив, що це питання гостро обоговорювалося на Колегії облдержадміністрації. 

Очільник району також поставив перед лісівниками завдання більш активно долучатися до вирішення проблемних питань району, зокрема, до ремонту доріг та мостів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua