Сьогодні у голови райдержадміністрації Максима Лісогора відбулася чергова зустріч з питань ремонту доріг, зокрема, автодороги Дрогобич-Комарно. Директор філії “Дрогобицький райавтодор” Сергій Грибанов доповів, що, незважаючи на великий об'єм робіт на різних напрямках, підприємство виконає обіцяне щодо дороги на Волощу. Відповідно до домовленостей з обласним керівництвом дорожніх служб для її ремонту буде завезено та покладено 20 тонн асфальту. Частково для ямкового ремонту використовуватиметься гравійна суміш. Максим Лісогор наголосив, що питання допомоги господарств та підприємств, які працюють на цій території, не знімається з порядку денного і має бути забезпечене. Голова райдержадміністрації дав завдання до Дня незалежності України завершити ремонт найбільш проблемних аварійних ділянок дороги.













