Сьогодні відбулося чергове засідання районного Оперативного штабу. Голова райдержадміністрації Максим Лісогор, який проводив засідання, зазначив, що на тлі подій, які відбуваються в країні, захист держави та безпека громадян є першочерговими спільними завдання. Представники силових структур доповіли голові райдержадміністрації про режим роботи їхніх служб на вихідні дні та під час масових заходів. Заступник начальника міліції Михайло Паук повідомив про формування рейдових груп, які патрулюватимуть населені пункти під час вихідних. Зокрема, в районі працюватимуть закріплені за територіями автопатрулі. Знову наголошувалося на необхідності залучення до патрулювання громадських активістів. Це, на переконання правоохоронців, сприяє довірі населення до міліції, допомагає в профілактиці та виявленні злочинів, в тому числі, пов'язаних з крадіжками лісу і гравію.
Голова райдержадміністрації наголосив на постійній координації дій між силовиками як в питаннях безпеки і антитерористичної діяльності, так і в питаннях проведення мобілізації.













