Про шляхи залучення забудовників для розвитку транспортної та соціальної інфраструктури йшлося сьогодні, 5 серпня, на нараді в заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Івана Мізерника. Участь в ній також взяли заступник керівника управління фінансів Роман Настьошин, в.о. начальника сектору архітектури та містобудування Дрогобицької райдержадміністрації Юрій Довганич та головний державний інспектор Інспекційного відділу у Південному регіоні Департаменту ДАБІ у Львівській області Іван Мошовський.
Також піднімалося питання з приводу регулювання організаційних та економічних відносин, пов’язаних із залученням і використанням коштів замовників об’єктів будівництва при оформленні договорів про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури у зв’язку з будівництвом будь-яких об’єктів містобудування на території сільських та селищних рад району, адже це є додатковим ресурсом наповнення бюджету, а отже, забезпечення своєчасного фінансування соціальної сфери району.













