Голова райдержадміністрації Максим Лісогор підписав розпорядження “Про проведення заходів щодо покращення стану військового обліку в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях на території району”.
В розпорядженні визначено основні завдання для впорядкування військового обліку на території району. Сільські, селищні голови повинні також видати відповідні розпорядження, де визначити осіб, відповідальних за ведення електронної бази обліку. Питання військового обліку та бронювання органи місцевого самоврядування мають розглянути на засідання виконкомів до 1 листопада цього року. Організацію і виконання заходів щодо поліпшення стану військового обліку в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях, контроль за їх виконанням покладається на військового комісара Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату.













