» Інформація » Голова райдержадміністрації затвердив заходи для поліпшення стану військового обліку

Голова райдержадміністрації затвердив заходи для поліпшення стану військового обліку

Автор: admin2 от 7-09-2015, 11:54
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації затвердив заходи для поліпшення стану військового облікуГолова райдержадміністрації Максим Лісогор підписав розпорядження “Про проведення заходів щодо покращення стану військового обліку в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях на території району”.

В розпорядженні визначено основні завдання для впорядкування військового обліку на території району. Сільські, селищні голови повинні також видати відповідні розпорядження, де визначити осіб, відповідальних за ведення електронної бази обліку. Питання військового обліку та бронювання органи місцевого самоврядування мають розглянути на засідання виконкомів до 1 листопада цього року. Організацію і виконання заходів щодо поліпшення стану військового обліку в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях, контроль за їх виконанням покладається на військового комісара Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua