» Інформація » Завтра стартує Форум видавців

Завтра стартує Форум видавців

Автор: admin2 от 9-09-2015, 15:55
 (голосів: 0)

Завтра стартує Форум видавцівЦього року на 22 Форумі видавців, який проходитиме з 10 до 13 вересня у Львові, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка почесною грамотою ОДА відзначить видавництво за видання однієї з книг, які були подані на участь в конкурсі "Найкраща книга Форуму 2015". Назву видавництва та книгу буде озвучено під час урочистої церемонії, яка відбудеться 10 вересня у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Про це повідомила директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Галина Гречин під час прес-конференції у середу, 9 вересня.

За її словами, важко переоцінити важливість книжкового форуму для нашого суспільства, тому влада має підтримувати і всіляко допомагати в продовженні цієї хорошої справи. "Наші діти повинні рости не тільки інтелектуально і культурно розвинені, вони повинні зростати українцями, - зазначила Галина Гречин. - А для цього потрібно, щоб вони читали хорошу якісну українську літературу. Без того майданчика, де би збиралися автори, видавці і читачі, розвитку індустрії читання просто не може бути".

Цьогорічний Форум видавців очікує на щонайменше 1000 учасників – авторів та видавців з 22 країн світу. Заплановано 1428 різноманітних заходів. Традиційно відбудуться Дитячий Форум, фестиваль "Книгоманія", Літературний фестиваль та Бібліофорум. Також 467 книжок від 87 видавництв номіновано на здобуття премії "Найкраща книга Форуму – 2015".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua