Про особливості проведення виборчої кампанії 25 жовтня 2015 року за новим Законом України "Про місцеві вибори" йшлося у четвер, 10 вересня, на нараді з сільськими та селищними головами, яка відбулася в Дрогобицькій райдержадміністрації.
Про основні завдання при підготовці виборів місцевих органів влади у районах та містах Львівщини доповіли в.о. завідувача юридичного сектору апарату РДА
Андрій Дмитрів та спеціаліст реєстраційної служби відділу Дрогобицького міськрайонного управління юстиції Мар’яна Любченко. Про календарний план роботи територіальних та дільничних виборчих комісій на місцевих виборах та порядок висування кандидатів в депутати сільських, селищних рад, депутати обласних, районних, міських рад, сільського, селищного, міського голови та старост розповів начальник відділу Державного реєстру виборців Дрогобицької міської ради Богдан Николаїшин, який також відповів на численні запитання учасників наради.













