» Інформація » Питання проведення місцевих виборів обговорили в Дрогобицькій райдержадміністрації

Питання проведення місцевих виборів обговорили в Дрогобицькій райдержадміністрації

Автор: admin1 от 10-09-2015, 12:38
 (голосів: 0)

Питання проведення місцевих виборів обговорили в Дрогобицькій райдержадміністраціїПро особливості проведення виборчої кампанії 25 жовтня 2015 року за новим Законом України "Про місцеві вибори" йшлося у четвер, 10 вересня, на нараді з сільськими та селищними головами, яка відбулася в Дрогобицькій райдержадміністрації.

Про основні завдання при підготовці виборів місцевих органів влади у районах та містах Львівщини доповіли в.о. завідувача юридичного сектору апарату РДА Питання проведення місцевих виборів обговорили в Дрогобицькій райдержадміністраціїАндрій Дмитрів та спеціаліст реєстраційної служби відділу Дрогобицького міськрайонного управління юстиції Мар’яна Любченко. Про календарний план роботи територіальних та дільничних виборчих комісій на місцевих виборах та порядок висування кандидатів в депутати сільських, селищних рад, депутати обласних, районних, міських рад, сільського, селищного, міського голови та старост розповів начальник відділу Державного реєстру виборців Дрогобицької міської ради Богдан Николаїшин, який також відповів на численні запитання учасників наради.

 

 

Питання проведення місцевих виборів обговорили в Дрогобицькій райдержадміністрації
Питання проведення місцевих виборів обговорили в Дрогобицькій райдержадміністрації

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua