В четвер, 24 вересня, в Дрогобицькій районній державній адміністрації під головуванням заступника голови РДА Івана Мізерника відбулася нарада з секретарями сільських і селищних рад, на якій обговорили ряд актуальних питань. Так про стан підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року доповіли голова районної територіальної комісії Любов Білик та начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Ігор Білик. Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції Валерій Овчаренко інформував присутніх про ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування та про запобігання корупції, а про роботу виконкомів та ведення кадрової роботи органів місцевого самоврядування розповіла начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Любов Кішко.













